Atpakaļ Domē!

Šodien esmu atpakaļ Rīgas Domē un kopā ar lieliskajiem Vienotības kolēģiem turpinām aizstāvēt rīdzinieku intereses!

Šodienas Rīgas Domes būtiskākie jautājumi bija:

1) Atkritumu apsaimniekošanas Saistošo Noteikumu pieņemšana, kas paredzēs, ka Rīgu iedalīs četrās zonās. Ļoti dīvaini, ka šie Saistošie Noteikumi nav tikuši pārstrādāti pēc Konkurences padomes un Tiesas lēmuma.

Rīgas dome nav darījusi neko pēdējo desmit gadu garumā, lai veicinātu atkritumu šķirošanu pilsētā. Laikam Ušakovs un Stepaņenko bija tik pārliecināti, ka tiks apstiprināts monopols, ka nav sagatavojuši plānu B, kurā pilsētai ir jāinvestē šķirošanas laukumos. Turēsim roku uz pulsa, kā šis jautājums attīstīsies.

2) RD noslēdza līgumu ar Rīgas Mežiem par nākamajiem pieciem gadiem. Līgums gan neparedz, cik % no apgrozījuma būtu jāvelta dabas teritoriju labiekārtošanai. Pērn tie bijuši smieklīgi 28 000 no visiem 18 mill EUR, ko apgroza RM.

Pēc gada prombūtnes lielākās izmaiņas RD ir tieši personālijās. Nav vairs smīkņājošā Ušakova un Amerika, ir daudzas jaunas sejas opozīcijas pusē, un daži no pirmās rindas ir pārsēdināti uz pēdējo, Neatkarīgā frakcija ir drīzāk pat ļoti atkarīga un Saskaņa ar GKR rullē uz priekšu.

Taču, kā Urbanovičs teica intervijā Domburam, Saskaņa ir kā Latvijas Nokia.. Un kas vēl izmanto Nokiu šodien?

Komentēšana nav pieejama.

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: