Vienaldzība

Rīgā ir 1000 bērni, kas stāv rindā uz bērnudārzu. It īpaši izteikti bērnudārza pieejamība ir jārisina centrā, jo strādājošie vecāki vēlas bērnu vest tuvu savai darba vietai. Kad vairākkārt rosināju meklēt iespējas jaunu bērnudārzu būvniecībai vai ēku pielāgošanai, saņēmu atbildi, ka Rīgas pilsētai nav brīva zemes īpašuma.

Jā, nav, jo, vai nu ir nopārdoti, vai nu ir nodoti iznomāšanā dažādām organizācijām. Zinot šo problemātiku, jo īpaši manu uzmanību piesaistīja šī organizācija, kura ir saņēmusi pie 9000m2 zemes Skanstes ielā BEZATLĪDZĪBAS nomā uz desmit gadiem, blakus Skanstes virsotnēm.

Rīgas evaņģēliski kristīga Vasarsvētku draudze «Ģetzemane», darbojas Skanstes ielā 31 uz Rīgas zemes ar 1,1 mill EU kadastra vērtību. BEZATLĪDZĪBAS noma viņai pienākoties, jo tai esot sabiedriskā labuma statuss.

Citām organizācijām ir gadiem jālūdz Domes iestādēm, lai saņemtu telpas, kas mēramas pāris kvadrātmetros, nevis tūkstošos. Pie tam, arī, kā šī organizācija vispār var sniegt sociālo atbalstu, ja pati ēka pat nav nodota ekspluatācijai?

TV3 sižets par minēto situāciju:
https://skaties.lv/…/dievnama-saimnieki-no-rigas-domes-bez…/

Komentēšana nav pieejama.

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: