Kas ir Inese Andersone?

Esmu uzaugusi Teikā, vienkāršā ģimenē. Manas spilgtākās atmiņas no skolas gadiem saistās ar Rīgas Valsts 1. ģimnāziju un bezgalīgi siltajām vasarām Vidzemes jūrmalā. Jau skolas laikā es biju sabiedriski aktīva, iesaistoties skolēnu pašpārvaldē un organizējot pasākumus.

Augstāko izglītību esmu ieguvusi SSE Riga, kur šobrīd atgriežos citā statusā – kā vieslektore un mentore SSE Riga Mentoru klubā. Pēc augstskolas absolvēšanas pusotru gadu dzīvoju Zviedrijā, apguvu zviedru valodu un Zviedrijas tirgus īpatnības. Taču es sapratu, ka vislabāko pienesumu savai valstij es varu dot dzīvojot šeit, Latvijā.

2004. gada nogalē, pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, tika nodibināts uzņēmums “GatewayBaltic” tagad “Gateway & Partners”. Tā mērķis – palīdzēt Baltijas uzņēmumiem izprast un apgūt ārvalstu tirgus. Šobrīd varu lepoties, ka “Gateway&Partners” ir vadošais eksporta konsultāciju un tirgus izpētes uzņēmums Baltijā un esam palīdzējuši jau vairāk nekā 1000 uzņēmumiem!

2013.gadā kopā ar domubiedriem mēs uzsākām kustību “The Red Jackets”, kas apbalvo izcilākos eksporta zīmolus, esam izdevuši divas grāmatas, kā arī iedvesmojam uzņēmumus domāt par sava zīmola attīstību/

2015. gada nogalē mūsu ģimenē piedzima meitiņa Ronja un gadu es veltīju tam, lai rūpētos par mazo brīnumiņu.

2017. gada pavasarī es pieņēmu jaunu izaicinājumu – pieteicu savu kandidatūru Rīgas domes vēlēšanās no “Vienotības” saraksta.

Man vienmēr ir rūpējusi Latvijas attīstība.

Tagad ir pienācis mans laiks iesaistīties arī mūsu valsts politikas veidošanā.

Komentēšana nav pieejama.

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: