Jo dziļāk mežā, jo vairāk koku!

Gatavojoties rudens sezonai, palūdzu sagatavot informāciju RD institūcijām gan par bērnudārzu finansējumu, gan rindām, gan izglītības iestāžu labiekārtošanu.

Rīgas domē esmu divās komitejās – Īpašumu Komitejā un Izglītības, Kultūras, Sporta komitejā. Rūp arī viss cits, bet kaut kur ir jāfokusējas.

  • RD Īpašumu Departamentam par veiktajām investīcijām izglītības iestādēs, lai saprastu, ko un kādā apmērā RD ir šobrīd finansējusi.
  • RD Īpašumu Departamentam sagatavot informāciju par visiem iepirkumiem, kas ir veikti virs 100 000 EUR būvniecībai un labiekārtošanai kopš 2009. gada, lai apskatītos, vai ir novērojama tendence pakalpojumu sniedzēju vidū un kādu informāciju mums par šiem uzņēmumiem ir pieejama VID un UR.
  • RD Izglītības, Kultūras un Sporta departamentam uzdevu jautājumu par pirmsskolu rindas stāvokli uz 1. Augustu un rīcības plānu tuvākajam gadam rindas likvidēšanai
  • RD Finanšu Departapmentam par Pirmsskolu izglītības iestāžu esošo finansējumu, lai redzētu, gan cik līdzekļi tiek atvēlēti tā teikt brīvajiem izdevumiem, kā arī kādas ir vidējās algas.
  • Pieprasīju būvprojektu RD Satiksmes Departamentam par Stacijas/ Tirgus tuneļa izbūvi, vēršot uzmanību sabiedrības diskusijai par pieejamības jautājumam personām ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem.
  • Apstādījumu saglabāšanas komisijai rosināju sastāvā iekļaut NVO un opozīcijas pārstāvjus
  • Kā arī sagatavoju lēmumu apstrīdēšanu, noprotestēju par to, ka Apstādījumu saglabāšanas komisija ir ignorējusi sabiedrības viedokli Pērnavas un Brīvības ielas krustojumā, ļaujot cirst bērzu pret kura ciršanu bija savākti vairāk kā 300 paraksti!

 

Komentēšana nav pieejama.

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: